Hotel Ostrava Na Kafkové
 
ADRESA Hotel Na Kafkové
Kafkova 1380/15
Ostrava 70200
Česká Republika
Hotel-Ostrava-Na-Kafkove@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Na Kafkové ubytování Ostrava Aktuální počasí částečně oblačno
Hotel Ostrava Na Kafkové - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrava Na Kafkové -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostrava Na Kafkové -  je k dispozici letní terasaHotel Ostrava Na Kafkové - disponuje kavárnouHotel Ostrava Na Kafkové - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava Na Kafkové - přijímá kreditní karty VISAHotel Ostrava Na Kafkové - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ostrava Na Kafkové - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrava Na Kafkové - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ostrava Na Kafkové - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Na Kafkové / Ostrava

Hotel "Na Kafkové" je nově otevřený hotel umístěný v samotném centru města Ostrava, ale zároveň v klidové zóně s vlastním parkovištěm. Nachází se v dosahu městské hromadné dopravy. Hotelová část zabírá první dvě podlaží nově zrekonstruovaného prvorepublikového domu a nabízí hostům 18 stylových pokojů.

Ubytování v Ostravě
Hotelové pokoje jsou umístěny ve druhém a třetím patře s výtahem. Pokoje jsou vybaveny nesektorovým mahagonovým nábytkem a každý pokoj je designově originální. Přejete si strávit noc v ložnici katalánské, barokní či francouzské? K dipozici je 14 dvoulůžkových pokojů a 4 jednolůžkové, možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Check-in je možný od 14-22 hodin, check-out do 11 hodin (víkend do 12:00).

Víkendové pobyty pátek - neděle cena od 720 Kč na osobu / noc.

Ostrava Hotel Na Kafkové vybavení
Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, minibar, LCD televizi. Připojení k internetu je zajištěno bezdrátovou sítí WiFi. Vlastní parkoviště střeženo kamerovým systémem. Restaurace "Na Kafkové"
 
Ubytování Hotel Na Kafkové stravování
Hotel disponuje vlastní nekuřáckou restaurací. Restaurace v současné době funguje v odpoledních hodinách jako kavárna. V blízkosti hotelu je rozmanitý výběr restaurací s pestrou nabídkou jídel. Snídaně jsou podávány v hotelu od 7 do 10 hodin, o víkendu 8 - 11 hodin, při odjezdu v dřívějších hodinách Vám rádi připraví snídaňový balíček s sebou.

Stylový Hotel Na Kafkové zábava
Za minutu od hotelu jste v podchodu, který je branou na proslulou ostravskou Stodolní ulici. Tam najdete desítky barů a báječných klubů. Po dálnici, cca 30 km, jsou v dosahu 4 golfová hřiště Ostravice a Čeladná a na opačnou stranu Šilheřovice a Kravaře. Vzdálenost na letiště Leoše Janáčka je cca 20 min.

Věříme, že v hotelu Na Kafkové naleznete pohodu a klid po náročném pracovním nebo sportovním dni!